سلام ، به دوربین کار خوش آمدید

لوگو سایت

نصب دزدگیر اماکن

دزدگیر اماکن، ضامن امنیت خانه و محل کسب‌وکار شما!

دزدگیر اماکن یکی از کاربردی‌ترین ابزارهایی است که وجود آن ضامن امنیت محل زندگی و کار شماست. امروزه افزایش امنیت خانه و محل کار، بیش از پیش اهمیت یافته است و نصب دزدگیر منازل با نصب دوربین مداربسته می تواند یک پکیج کامل امنیتی برای محل مورد نظر شما باشد. هیچ‌یک از ما دوست نداریم هنگامی‌که قدم به محل کسب‌وکار خود می‌گذاریم، با شیشه‌های شکسته و وسایل به سرقت رفته مواجه شویم. به همین دلیل است که در این مطلب می‌خواهیم همه‌چیز را درباره دزدگیر خانه، دزدگیر مغازه و نصب دزدگیر به زبان ساده توضیح دهیم. با ما همراه باشید

نصب دزدگیر اماکن

دزدگیر اماکن چیست؟

دزدگیر اماکن به زبان ساده، سیستم هوشمندی است که با کنترل عبور و مرور افراد غیرمجاز، از دزدی و خسارت به منزل و محل کسب‌وکارتان جلوگیری می‌کند. دزدگیرها شما را با آلارم مخصوص از ورود افراد به حریم تعیین‌شده باخبر می‌کنند. جالب است بدانید طبق بررسی‌های انجام‌شده، وجود دزدگیر اماکن به‌خودی‌خود احتمال وقوع دزدی را در یک محل کاهش می‌دهد.

دزدگیری که شما در خانه یا مغازه و یا اداره خود نصب می کنید که به عنوان دزدگیر مغازه یا خانه یاد می شود دارای سیستم پیچیده‌ای بوده که از اجزای مختلفی تشکیل شده است. در ادامه قصد داریم شما را با تجهیزات دزدگیر خانه یا مغازه بیشتر آشنا کنیم تا به کمک آن‌ها بتوانید امنیت خانه و محل کسب خود را به‌طور کامل تأمین کنید.

دزدگیر اماکن از چه تجهیزاتی تشکیل شده است؟

دزدگیر مغازه و دزدگیر خانه از اجزای مختلفی تشکیل شده است که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌کنیم:

  • سیستم مرکزی:

کار اصلی سیستم مرکزی، متصل کردن دزدگیر و تجهیزاتش به تلفن همراه شماست! این‌گونه با خیال راحت در هرکجا که هستید، می‌توانید از امنیت خانه و محل کسب‌وکارتان مطمئن باشید.

  • سنسور ورود:

این نوع سنسورها باز و بسته شدن درب یا پنجره را تشخیص داده و به شما اطلاع می‌دهند.

  • سنسور حرکتی:

این نوع سنسورها سمت درب ورودی اصلی نصب می‌شوند، تحرکات را تشخیص داده و به شما اطلاع می‌دهند.

  • سنسور دود و گاز:

در صورت آتش‌سوزی محل یا نشت گاز مونواکسید کربن، این سنسور فعال می‌شود و شما را مطلع می‌کند.

  • سنسور تشخیص ضربه:

این نوع سنسورها شکسته شدن درب یا پنجره خانه یا محل کارتان را تشخیص داده و به شما اطلاع می‌دهند.

  • آژیر:

آژیر دزدگیر اماکن پس از فعال شدن سنسورها به صدا درمی‌آید. این آژیر دزدها را فراری داده و اهالی محل را نیز از وقوع دزدی یا خسارت آگاه می‌کند.

  • ریموت کنترل:

ریموت یا کنترل از راه دور برای فعال یا غیرفعال کردن دزدگیر مورد استفاده قرار می‌گیرد.

  • صفحه‌کلید:

کار صفحه‌کلید، وارد کردن رمز عبور از پیش تعیین‌شده برای فعال‌سازی یا غیرفعال‌سازی دزدگیر است.

  • پدال:

زمانی که صاحب فروشگاه مشکوک به دزدی می‌شود، می‌تواند با فشردن پدال دزدگیر، آژیر را فعال کند.

نمونه کارهای ما

دزدگیر اماکن چند نوع است و چگونه کار می‌کند؟

نصب دزدگیر خانه

دزدگیرهای اماکن انواع و اقسام مختلفی دارند. دزدگیر سیم کارتی و بدون سیم کارتی دو نوع از معروف‌ترین دزدگیرهای اماکن به شمار می‌روند.

دزدگیر سیم کارتی اکثراً با خط شهری و سیم‌کارت کار می‌کند. این در حالی است که دزدگیرهای بدون سیم کارتی تنها با خط شهری کار می‌کنند و از این رو با محدودیت‌های سیم‌کشی و معایب دیگری همراه هستند.

یکی از مزایای بی‌نظیر دزدگیر سیم کارتی امکانات فراوان آن‌ است! این نوع دزدگیرها از اپلیکیشن استفاده کرده و تمامی گزارش‌های لازم را از طریق اپلیکیشن به اطلاع شما می‌رسانند. جالب است بدانید که به کمک اپلیکیشن می‌توانید اقدام به فعال‌سازی یا غیرفعال‌سازی این نوع دزدگیرها کرده و وضعیت کنونی آن‌ها را نیز مشاهده کنید.

از دیگر قابلیت‌های جذاب دزدگیر سیم کارتی که عنوان بهترین دزدگیر منزل را نیز از آنِ خود کرده است، می‌توان به افزودن زون‌ها یا همان حریم‌های مختلف بر اساس نیاز شما اشاره کرد. این نوع دزدگیرها در مواقعی که خطر را تشخیص دهند، برایتان پیام ارسال کرده و با شما تماس می‌گیرند!

جالب است بدانید که بسته به اینکه کدام برند را انتخاب می‌کنید، می‌توانید شماره‌های تماس ۱۰ تا ۲۰ نفر را نیز برای این نوع دزدگیرها تنظیم کنید تا دزدگیر بتواند در مواقع خطر به افراد بیشتری اطلاع‌رسانی کند. این یعنی بالاترین درجه امنیتی که یک دزدگیر هوشمند می‌تواند به شما هدیه کند!

 
 

 

 

نصب دزدگیر اماکن چگونه صورت می‌گیرد؟

نصب دزدگیر یکی از کارهای تخصصی و مهم بوده که دانش و مهارت بالایی را می‌طلبد. اگر نصب دزدگیر به دست نصاب دزدگیر اماکن باتجربه و کاربلد صورت گیرد، امنیت محل به‌طور کامل تأمین می‌شود. اما اگر نصب دزدگیر اماکن سیم کارتی یا غیر سیم کارتی به شکل اصولی و با کارشناسی صحیح صورت نگیرد، امنیت محل به خطر افتاده و خطاهای متعددی در عملکرد دزدگیر مشاهده می‌شود. برای نصب دزدگیر اماکن سیم کارتی لازم است به سه نکته مهم توجه داشته باشید:

مراحل انجام کار

1.پیش از نصب دزدگیر، محل نصب را کارشناسی کنید

نصب دزدگیر اماکن سیم کارتی نیاز به کارشناسی کامل محل نصب دارد. کارشناس متخصص با بررسی محیط، نحوه ورود سارقین به محل را می‌سنجد و بر اساس آن بهترین دزدگیرها و روش نصب دزدگیر را به شما پیشنهاد می‌کند.

2.بهترین دزدگیر منزل یا مغازه را انتخاب کنید

اگر می‌خواهید امنیت محل کار یا منزل خود را به بهترین شکل تأمین کنید، بهتر است جدیدترین دزدگیرهای موجود را خریداری کنید. در حال حاضر نصب دزدگیر اماکن سیم کارتی به دلیل امکان گزارش‌دهی از طریق اپلیکیشن و امکانات فوق‌العاده‌ای که دارد، بسیار رایج بوده و می‌تواند امنیت خانه و کاشانه شما را تأمین کند.

3.نصب دزدگیر اماکن سیم کارتی را به یک نصاب متخصص بسپارید

نصب دزدگیر اماکن تخصص و تجربه‌ای چندساله را می‌طلبد. اگر می‌خواهید کار نصب دزدگیر در محل کارتان به بهترین شکل ممکن صورت گیرد و شاهد خطاهای فراوان در عملکرد دزدگیر نباشید، بهترین کار این است که کار نصب دزدگیر را به یک نصاب دزدگیر اماکن خوش‌سابقه بسپارید.

برندهایی که ما کار می کنیم:

شماره تماس : 09373036856

درخواست نصب